Druhá doba pôrodná Publikácie

E-book o nástrihoch

Napísal/a Zuzana Laffersová

Aká je šanca, že v slovenskej pôrodnici porodí žena bez chirurgického zákroku? Myslíte si, že všade podobná? Pozrite si naše porovnanie pôrodníc za celé Slovensko alebo po krajoch, aby ste sa presvedčili o opaku. Rozdiely sú v desiatkach precent!

Pripravili sme pre vás prehľadné grafy, ktoré ukazujú a porovnávajú mieru cisárskych rezov a nástrihov hrádze v jednotlivých slovenských pôrodniciach, aby ste sa aj s ich pomocou jednoduchšie rozhodli, kam ísť rodiť.

Myslíte si, že rutinný nástrih hrádze je prospešný zákrok a nemáte dôvod kvôli nemu meniť pôrodnicu? Prečítajte si dôvody, prečo to nie je pravda a aké neželané dôsledky môže nástrih hrádze mať.

To všetko v našom ebooku, ktorý je zadarmo!

Stiahnuť e-book o nástrihoch

O autorke

Zuzana Laffersová

Tehotenstvo a pôrod v Nórsku boli pre ňu veľmi pozitívnou skúsenosťou a uvedomila si, že nastavenie systému starostlivosti o ženu v tomto období má veľký vplyv na to, ako žena svoje tehotenstvo a pôrod vníma. Jej túžbou je docieliť, aby ženy boli informované, mali možnosť výberu a aby sa tehotenstvo a pôrod stali pre ženu časom radosti, bez zbytočných strachov a negatívnych zážitkov.

Napíšte komentár