O nás Podporte nás

Ako venovať 2 % Ženským kruhom

Napísala Ženské kruhy

Stiahnite si aktuálne platné tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“, v ktorom sú už predvyplnené údaje za Ženské kruhy. Tlačivo je „editovateľné“, môžete ho ľubovoľne upravovať vo svojom počítači. V prípade, že by sa vám predvyplnené tlačivo nešlo editovať, môžete si stiahnuť tlačivo, vytlačiť si ho a následne vaše údaje vyplniť ručne.

Pri vypĺňaní údajov o Ženských kruhoch prosím dbajte na uvedenie údajov a mena presne podľa tohto vzoru:

II. ODDIEL – ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI

IČO:  42286905                        

Obchodné meno (názov): Ženské kruhy

    

Častá chyba pri vypĺňaní: Ak budete vypĺňať tlačivo ručne, IČO treba v príslušnej kolónke zarovňať vpravo (pozrite si ako vzor naše predvyplnené tlačivo). Obchodné meno (Názov) uveďte prosím tak ako Ženské kruhy. Neuvádzajte predtým ani OZ, ani Občianske združenie, nepoužívajte kapitálky. Zle vyplnené tlačivo má za následok, že finančné prostriedky nebudú občianskemu združeniu pridelené. Ak by ste potrebovali s vyplnením tlačiva pomôcť alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať zenskekruhy@zenskekruhy.sk

K tlačivu „Vyhlásenie o poukázaní“ je potrebné priložiť „Potvrdenie o zaplatení dane“, ktoré vám vystaví zamestnávateľ. Pozrite si postup pre poukázanie 2 % z dane pre zamestnancov.

O autorke

Ženské kruhy

Ženské kruhy vykonávajú osvetovú činnosť zameranú na ľudské práva žien v období tehotenstva, pôrodu a šestonedelia. Spolupodieľali sa na viacerých výskumoch a advokačných aktivitách v tejto oblasti.