Hromadné pripomienky

Zoznam podpísaných

Ľudia, ktorí podpísali hromadnú pripomienku:

1. Ing.  Zuzana Krišková, PhD., Bratislava
2. Ing. Ľubica Trubíniová, Bratislava
3. Mgr. Zuzana Lafférsová, Stará Ľubovňa
4. Ing.  Lenka Kolníková, Prešov
5. Nezobrazené
6. Lukáš Lafférs, Banská Bystrica
7. Jozefina Bohovicova, Trnava
8. mgr zuzana Labašová, Bratislava
9. Katarína Molnárova, Veľké Zálužie
10. Mgr. Andrea Valašteková, Košice
11. Nezobrazené
12. Lucia Oremusova, Stupava
13. Mgr. Monika Korísteková, Častá
14. ZuzanaMalacka, Bratislava
15. Robert Valík, Bratislava
16. Bc Jana Belanova, Bratislava
17. Diana Eliášová, Sereď
18. Mgr. Marianna Mašátová Haliaková, Bratislava
19. Nezobrazené
20. Ing Beata Močarníková, Bratislava
21. Nezobrazené
22. Nezobrazené
23. Hana Kotrbancova, Bratislava
24. Iveta Petrášová, Poproč
25. Ing. Blanka Lichtnerová, Svätý Jur
26. Mgr. Adriana Kurincová, Miloslavov
27. Nezobrazené
28. Nezobrazené
29. Ivana Kardošová Procházková, Bratislava
30. Denisa Urbanová, Levice
31. Bc. Nina Šujanová, Bratislava
32. P. Sykora, Groningen
33. Jana Hamarova, Humenne
34. Xenia Lojova, Senec
35. Mgr. Anna Beňadiková, Bratislava
36. Mgr.  Sylvia Hrdlovičová, Modra
37. Ing. Elena Mogoňová, Bratislava
38. Jana Basnakova, Bratislava
39. MUDR Magdalena Majercikova, Bratislava
40. Nezobrazené
41. Nezobrazené
42. Katarína Bátovská, Tlmače
43. Ing. Ján Vajda, Zvolen
44. Bc. Elena Hutton, Sazdice
45. Nezobrazené
46. Mgr Petra Bertova, Bratislava
47. Nezobrazené
48. Mgr. Gabriela Gubanova, Bratislava
49. Mgr. Katarína Jelenčiaková, Bratislava
50. Ing. Pavel Kriška, Bratislava
51. Bohdan Mezei, Hronsek
52. Mgr. Alzbeta Dianovska, Levice
53. Mgr. Michaela Huljaková, Čajkov
54. miss Andreja Kolenc, Ješenca
55. Mrs Amanda Garside, Shrewsbury
56. Mgr. Mária Bohumelová, Nové Zámky
57. Nezobrazené
58. Nezobrazené
59. Nezobrazené
60. Ladislav Hinner, Oslo
61. Peter Hoffmann, Levice
62. Bc.  Monika Kádeková, Bratislava
63. Ing. Petra Valterová, Bratislava
64. Ing. Ľubica Ježovičová, Suchá nad Parnou
65. Jana Šramková, Poprad
66. Mgr Katarina Grencikova, Lipt. Tepla
67. Veronika Pokorná, Pezinok
68. Mgr Katarina Grencikova, Lipt. Tepla
69. Mgr. Denisa Hajdúková, Káľová nad Váhom
70. Alena Třísková, Starý Tekov
71. Nezobrazené
72. Nezobrazené
73. Mrs Samantha Lealman, Highams Park
74. Mgr Darina Polovkova, Spisska Nova Ves
75. PaedDr Veronika Pukancová, okr.Trnava
76. Mgr. Zuzana Sokolová, Poprad
77. Juraj Hledik, Bratislava
78. Nezobrazené
79. Katarína Laššáková, Leopoldov
80. Nezobrazené
81. Nezobrazené
82. Zuzana Masarova, Bratislava
83. Mgr. Drahoslava Lipková, Bratislava
84. Mrs Caroline Baddiley, Poole
85. PhDr. Denisa Droppanova, Levice
86. Miss Gemma Louise Black, Stevenage
87. Nezobrazené
88. Ing. Martina Belovicova, Sala
89. Ing. Peter Lipka, Bratislava
90. Nezobrazené
91. Mgr. Zuzana Burýšková, Trenčín
92. Mgr. Silvia Galaunerová, Bratislava
93. Matej Janovič, Trnava
94. RNDr. Sylvia Siketova,PhD., H.Benadik-Psiare
95. Mrs, 38
96. Mr Chris, 11 Princes St
97. mrs lindsey bowers, chelmsford
98. Maria Hattasová , Báb
99. Igor Kuhn, Bratislava
100. Marian Pojedinec, Chicago
101. Mgr Daniela Choma, Košice
102. PaedDr Martina Rzymanová, Poprad
103. Ing.ar Alexandra Šulková Slušná, Trnava
104. Milan Jamriška, Nitra
105. Katarína Záhorcová, Trnava
106. Nezobrazené
107. Ing.  Lucia Lacová, Levice
108. Ing. Radoslav Gibala, Lučenec
109. Magdaléna Dudová, Žilina
110. Miss Sophia Kirkham, London
111. Mgr. Marcela Bérešová, Prešov
112. Mgr. Ivana Vidová, Trnava
113. RNDr. Barbora Kabinová, Bratislava
114. Mgr. Diana Klimanova, Bratislava
115. PhD. Martin Béreš, Prešov
116. Mgr. Ivana Vidová, Trnava
117. Nezobrazené
118. Matúš Choma, Košice
119. Lenka Halásová, Zvolen
120. Mgr.  Juliána Kočišová , Prešov
121. Nezobrazené
122. Ing. Nadežda Přívarová, Bratislava
123. Ivana Jelemenská, Vištuk
124. bc andrea čavojská, ružindol
125. Mgr. Silvia Hvozdíková, Nitra
126. Gabriela Palečková, Žilina
127. Ing Pavol Vrba, Puchov
128. Ing. Zdenka Kostolani, Bratislava
129. Mgr. Ľubomír Mogoň, Senica
130. Dora Rodriguezov8, Brno
131. Mgr. Radovan Hvozdík, Nitra
132. PhD. Tomáš Plachký, Frenštát p. R.
133. Nezobrazené
134. Nezobrazené
135. Mgr. Veronika Repková, Nová Ľubovňa
136. Mgr. Eva Fuchsbergerová, Bratislava
137. Mgr Veronika Karacova, Moravsky Svaty Jan
138. Nezobrazené
139. Jana Hombauerova, Banska Stiavnica
140. Katarína Klimová, Vinosady
141. BSBA Dominika Vadovicova, Bratislava
142. Mgr. Lucia Borbély, Bratislava
143. Mgrart Silvia Klasová, Bratislava
144. Nezobrazené
145. Ing Ivana Župan, Bratislava
146. Bc. Markéta Chebeňová, Zilina
147. Mgr Magdaléna Drdošová, Nitra
148. Nezobrazené
149. Juliana Mládeková, Sľažany
150. Mgr NAsta Ullerova, Nitra
151. Mgr Barbora Patočková, Jablonové
152. Milica Čelková-Mikluščinová, Bratislava
153. Lucia Liptakova, Bratislava
154. Mgr. Diana Stasiakova, Bratislava
155. Mgr Katarína Grenčíková, Liptovská Teplá
156. Nezobrazené
157. Mgr. Martin Michalek, Kalinkovo – okr. Senec
158. PaedDr Anna Máté Ivaničová, Muľa
159. Nezobrazené
160. Ján Šulko, Trnava
161. mgr katarína lukáňová, Košice
162. Rozália Jardeková, Veľký Krtíš
163. Nezobrazené
164. Mgr. Jarmila Bognarova, Bratislava
165. Paul Hutton, Sazdice
166. Mgr Milinka Vincikova, Banska Bystria
167. Nezobrazené
168. Barbora Vitazkova, Ivanka pri Dunaji
169. Mgr. Valéria, Bratislava
170. Annamária Tutková, Dolné Držkovce
171. Lenka Purdey, Bratislava
172. Mgr. Katarína Harnošová, Bratislava
173. Nezobrazené
174. Viera Bodzsárová, Žilina
175. Jana Gašparíková, Bobrovec
176. Marek  Bodzsár, Žilina
177. Nezobrazené
178. Silvia Panenková, Dulov
179. Mgr Eva Rezakova, Nitra
180. Jozef Hetényi, Plavé Vozokany
181. Ivan Maslák, Žilina
182. Mgr. Katarína Labašová, Bratislava
183. Michal Parvanov, Partizánske
184. Silvia Hanuštiaková, Malinovo
185. Mgr. Mária Pechníková, Nitra
186. MVDr. Irena Pena, Lietavska Svinna
187. Alena Kolesárová, Bratislava
188. Ing. Milan Pechník, Nitra
189. Nezobrazené
190. Nezobrazené
191. Dana Vanekova, Zilina
192. Nezobrazené
193. Ing. Tibor Patay, Liptovská Teplá
194. Nezobrazené
195. mgr dorota krakova, bratisava
196. Ms Louisa Noel, London
197. Bc, Marian Gubík, Želiezovce
198. Libuša Mikulášková, Poprad
199. Andrea Černotová, Poprad
200. Mgr Daniela Drapalyuk, Bratislava
201. Nezobrazené
202. MUDr. Vasil Hricák, Bratislava
203. Mgr. Veronika Danišová, Bratsilava
204. Mgr. Zuzana Bajkaiová, Bratislava
205. Mgr Ivana Kukanova, Bratislava
206. Michaela Balážová, Bratislava
207. bc. Rastislav Jenčík, Koškovce
208. Barbora Bajkaiová, Bratislava
209. Ing. Marta Babincová, Rybník
210. Nezobrazené
211. Lubica Trginova, Bratislava
212. Michal Gergély, Bratislava
213. Mgr Katarina Jurenkova, Bratislava
214. Ing. Michaela Svetláková, Tlmače
215. Mgr. Zuzana Kaprinay, Bratislava
216. Mgr Lenka Turinicova, Pezinok
217. Nezobrazené
218. Mgr. Silvia Krištofčáková Galatová, Bratislava
219. Mgr Henrieta Szalayová, Nitra
220. Ms Sarah sangster, Stirling
221. Andrea Tomovičová, Trnava
222. Ing. Gabriel Bajkai, Bratislava
223. Ing. Zuzana Amreinová, Bánovce nad Bebravou
224. Bc. Eva Lacová, Levice
225. Mgr. Dana Galová, Piešťany
226. PhDr. Barbora Belobradová, Lysá pod Makytou
227. Silvia Švingálová, Bratislava
228. Jana Jablonická Zezulová , Bratislava
229. Zdenka Stejskalova, Bratislava
230. Gabriela Plichtová, Družstevná pri hornáde
231. Silvia Švingálová, Bratislava
232. zuzana bikárová, žilina
233. Mgr. Viera Böttcher, Bratislava
234. Mgr. Katarína Jánošová, Banská Bystrica
235. Nezobrazené
236. Nezobrazené
237. MUDr. Oleárniková Jana, Košice
238. Mgr. Veronika Hankov8, Prievidza
239. Bc Mária Morvayová, Bratislava
240. katarina puskasova, trnava
241. Nezobrazené
242. Mgr. Hajnalka Styaszná, Šahy
243. Nezobrazené
244. Nezobrazené
245. Mgr. Lenka Molčanová, Bratislava
246. Nezobrazené
247. Nezobrazené
248. Igor Polakovič, Bratislava
249. Veronika Mihalská, Veľké Úľany
250. Nezobrazené
251. Nezobrazené
252. Miroslav Trenčan, Dežerice
253. Nezobrazené
254. Nezobrazené
255. Nezobrazené
256. Ing. Martina Fiedlerová, Bratislava
257. Bc. Ľubica Gobanová, Prešov
258. Ing. Zuzana Bisakova, Bratislava
259. Juliána Dubovská, zvolen
260. Ivana Morvayová, Zvolen
261. Michaela Valachová, Modra
262. Nezobrazené
263. Nezobrazené
264. Mgr. Zdenka Lukyová, Tekovské Lužany
265. Alexandra Šefranková, Ružomberok
266. Adrián Liday, Banská Bystrica
267. Nikoleta Hubinská, Topoľčany
268. Ing. Jana Michálková, Drahovce
269. Pani Petra Szapuová, Bratislava
270. Alexandra Hájeková, Bratislava
271. Mgr.  Petra Marinova, Bratislava
272. Zuzana Fenclová, Banská Bystrica
273. Hana Kolibiarova, Bratislava
274. Zuzana Torvenyi Belovičová, Šaľa
275. Ing. Mária Kolcunová Revajová, Košice
276. Mgr Michal Dokoupil, Pruské
277. Mgr. Ivana Poláčková, Veľká Paka
278. Mgr Veronika Spisiakova, Bratislava
279. miss jana zilcayova, bratislava
280. Nezobrazené
281. Mgr. Michaela Sosenková, Bratislava
282. Michal Knitl, Limbach
283. Mgr. Nora Takáčová, Hrubý Šúr
284. Zuzana Bohmeová, Bratislava
285. Mme Brechts, Seresville
286. Ing Tamara Čižmárová, Bratislava
287. Mgr. Ivana Páričková, Banská Bystrica
288. Nezobrazené
289. Tatiana Kovárová, Levice
290. Mgr. Veronika Mihaliková, Jaklovce
291. Mgr. Ján Mihálik, Jaklovce
292. Mgr. Roman, Bratislava
293. Nezobrazené
294. Lucia Turošíková, Banská BYstrica
295. Mgr Dana Leka, Nitra
296. Mgr. Katarína Minarovičová, Bratislava
297. Mgr. Barbora Kaľavská, Bratislava
298. simona rusnakova, zvolen
299. Ladislav Bazala, BYTČA
300. ing Maria Palenikova, Tkmace
301. Paulína Feriancová, Jablonové
302. Marek Hojsík, Bratislava
303. Ing.,  Jano Topercer, Martin-Priekopa
304. Bc. Petra Bölcskei, Náměšť nad Oslavou
305. Mgr. Martin Sustrik, Bratislava
306. Mgr. Adriana Kráľová, Liptovský Hrádok
307. Mgr. Bronislava Plešková, Bratislava
308. Nezobrazené
309. MVDr. Martina Hedmegová, Košice
310. Nezobrazené
311. Eduard Urbanovič, Trnava
312. Jana Péterová, Viničné
313. Mgr. Marianna Federičová, Bratislava
314. Juraj Hruška, Tlmače – Lipník
315. Bc Zuzana Hrúzová, Varín
316. Nezobrazené
317. Ing Edita Hotakova Andrasiova , Stary Tekov
318. Ing. Patrik Balint, Martin
319. Nezobrazené
320. Ing Tatiana Habalová, Banská Bystrica
321. Nezobrazené
322. Nezobrazené
323. Ing. Miriam Sedláčková, Bratislava
324. Ing. Mária Martiniaková, Bratislava
325. Nezobrazené
326. Jana Němcová, Český Brod
327. Ing. Marianna Hudecová, Levice
328. Bc. Michaela Ďurošková, Rosina
329. Ing. Zuzana Hajabáčová, Levice
330. Mgr Zuzana Nemcova, Kosice
331. Róbert Péter, Viničné
332. B.c Daniela Tatayova, Bratislava
333. Peter Kováč, Spišská Nová Ves
334. Jana Rozborilová, Spišská Nová Ves
335. Veronika Krumparova, Bratislava
336. Kristina Černakova, Modra
337. Ing Tatiana Strapáčová, Žilina
338. Andrej Vilim, Pezinok
339. mgr maria frenkova, bratislava
340. Nezobrazené
341. Nezobrazené
342. Mgr Slavomira Necelova, Kosice
343. Danica Kýšková, Stará Turá
344. MUDr. Lucia Nemasikova, Galanta
345. Hana Ludvigova, Levice
346. Dipl.s Janka Vančíková, Banská Bystrica
347. Martina jamborobva, Kosice
348. Ivana Rechtoriková, Čadca
349. Ing Michal Kvetko, Modra
350. Mgr. Jana Kafúnová, Bratislava
351. Sona Jovsajova, Velke Kapušany
352. Monika Jaššová, Bratislava
353. Mgr. Lucia Čontošfalská, Košice
354. Sona Jovsajova, Velke Kapušany
355. Mgr Silvia Ciglianova, Bobrovec
356. mgr Andrea Kvintová, Bratislava
357. Nezobrazené
358. Nezobrazené
359. Gabriela Kalašová, Varín
360. Mgr. Lenka  Lengvarská, Košice
361. tereza barokova, svätý jur
362. Michaela Hvastova, Batizovce
363. Hana Budáčová, Bratislava
364. Ing Jaroslava Khan Busikova, Bratislava
365. Mgr. Daša Malíková, Bratislava
366. Martina Bednářová, Mladá Boleslav
367. Slavka, LAB
368. ing. Miroslava Janigová, Jelka
369. Mgr. Martina Hagarová, Nitra
370. Bc. Petra Slobodová Šmídová, Bratislava
371. Mgr. Danica Goffová, Bratislava
372. Milica Čelková-Mikluščinová, Bratislava
373. ing Jana Zuber, Mosovce
374. Elena Šmídová, Naháč
375. Ing. Tatiana Bareán Žolnová, Rožňava
376. Mgr. Livia Sramelova, Bahon
377. Jana Masarykova, Bratislava
378. Lucia  Šlebodová, Bratislava
379. Eva Štulrajterová, Banská Bystrica
380. Bc Bibiána Pufflerová, Bánovce nad Bebravou
381. Tomáš Kocka, Bratislava
382. Mgr. Dáša Balogová, Bratislava
383. Mgr.  Lucia Pándová, Šaľa
384. ing Anna Holesova, Bratislava
385. Bc. Lenka Bilčíková, Trnava
386. Jarmila Šromová, Opava
387. Lucia Kadmon, Bratislava
388. Bc. Simona Schurdáková, Kežmarok
389. Mgr. Diana Lackovičová, Pezinok
390. Ing. Lenka Strassburgerová, Košice
391. Martina Straková, Bratislava
392. ondrej kuchta, kosice
393. Iveta Škripková, Vlkanova
394. Nezobrazené
395. Mgr. Juliana Kadlecova, Kosice
396. Saskia Hudecova, Bratislava
397. Mgr. Dorota Martincová, Banská Bystrica
398. Michaela Ridzoňová, Banská Bystrica
399. Daniel Jankech, Rajec
400. Bc. Běla Uhlířová, Praha 5
401. Mgr. Lenka Liščáková, Rosina
402. Mgr. Martina Gregušová, Bratislava
403. Mgr Iveta Jancigova, Rosina
404. Mgr. Natalia Sabolova, Vranov nad Toplou
405. Katarína Śniererová, Prievidza
406. Mgr Katarina Zjavkova, Bratislava
407. Ing. Zuzana Galbavá, Nitra
408. Marta Turanská, Kátlovce
409. Soňa Jovsajová, Veľké Kapušany
410. PhDr. Jana Miklovicova, Bratislava
411. MUDr. Eva Nováková, Levice
412. MVDr Jana Kolenová, Košice
413. Monika Šmirjakova, Bratislava
414. Barbora Ryskova, Brno
415. Marian Greksa, Bratislava
416. DeBlois Laura, Amsterdam
417. sona halabrinova, Bratislava
418. Ing.  Jana Jedinaková, Košice
419. Radoslav Sloboda, Banská Bystrica
420. Ing. Miroslava Kubánková, Dunajov
421. Mgr Katarína Bartoňová, Trenčín
422. Magdaléna Chmelová, Kráľovičove Kračany
423. Nezobrazené
424. Marek Moric, Kráľovičove Kračany
425. ing Andrea Chorváthová, Bratislava
426. Peter Jurčo, Stropkov
427. RNDr. Miroslava Oselská, Liptovský Hrádok
428. Ing. Ivana Papšová, Rajec
429. Lenka Tyemiaková, Dolný Kubín
430. Nezobrazené
431. PhD. Pavol Janoško, Trenčianska Teplá
432. PhD. Peter Weisenbacher, Bratislava
433. Petra  Grausová, Tekovská Breznica
434. Nezobrazené
435. Daniel Duris, Bratislava
436. Peter Jedinák, Košice
437. Nezobrazené
438. Michaela Kováčová, Eidsvoll verk
439. Marcela Spiššáková, Bratislava
440. Mgr. Katarína Evinicová, Nové Mesto nad Váhom
441. Lýdia Filová, Topoľčany
442. Ing. Zuzana Michalovova, Jablonove
443. Nada Nagyova, Dunajska luzna
444. dr Peter Markoš, Bratislava
445. Ing. Lenka Valušková, Bratislava
446. Vanda Benkovičová, Bratislava
447. Bc. Jana Bojanovská, Pikárec
448. Zuzana Očenášová, Bratislava
449. Mgr.  Martina Pokorna, Novy Jicin
450. Karolína Štefanová, Bratislava
451. Barbora Čelková, Bratislava
452. ing Martin Berta, Bratislava
453. Mária Opálená, Levice
454. Mgr. Zuzana Sapietová, Žilina
455. Daniela Klimentová, Banská Bystrica
456. Ing. Monika Marekova, Bratislava
457. Pavol Surovec, Banská Bystrica
458. Mgr. Mária Krajčiová, Spišská Nová Ves
459. Ing. Alica Balážiková, Bratislava
460. Martin Papánek, Bratislava
461. Matúš Čontošfalský, Košice
462. Ľubica Rezbáriková, Trnava
463. Nezobrazené
464. Milica Kollarova, Banska Bystrica
465. Mgr. Milan Šagát, Prievidza
466. Mgr. Katarína Solárová, Levice
467. Mgr.  Monika Golisová, Myjava
468. Ing. Miroslav Růžovský, Rovinka
469. Dipl.p Miroslava Removčíková, Dolný Kubín
470. Dr. Magda Petrjánošová, Bratislava
471. Mgr Lucia Nemešová, Koniarovce
472. Bc. Ivana Besedičová, Ivanka pri Dunaji
473. Mgr. Zuzana Bakaljarová, Bratislava
474. Mgr Miroslava Urdova, Prešov
475. Mgr. Ela Rybárová, Bratislava
476. Mgr Martin Tóth, Bratislava
477. ing. Katarína Furdíková, Bratislava
478. PhDr Ivana Bánová, Bratislava
479. Mgr. Petra Mazancová, Žalhostice
480. Mgr. Katarina Lupsinova, Tomášov
481. Nezobrazené
482. Lenka Holecová, Pezinok
483. JUDr. Henrieta Kollárová, Bratislava
484. Mgr Jana Čižmárová, Košice
485. Mgr. Oľga Čelková, Bratislava
486. Daniel Čižmár, Košice
487. PharmD Kateřina Plachá, Bratislava
488. Michala Hroncekova, Bratislava
489. Nezobrazené
490. Jan Kazs, Cierny Brod
491. Jozef Melicher, Rimavska Sobota
492. Silvia Chrančoková, Nitra
493. Bc. Simona Bružová, Hostie
494. Mgr. Katarína Marsovszka, Sereď
495. Matej Vavrek, Považská Bystrica
496. Nezobrazené
497. Mgr Dagmar Jančeková, Bratislava
498. Peter Kollár, Banská Bystrica
499. Nezobrazené
500. Matúš Gonda, Spišská Nová Ves
501. Nezobrazené
502. Lucia Szabová, Bratislava
503. Nezobrazené
504. Nezobrazené
505. Nezobrazené
506. Aurel Rusnák, Piešťany
507. Marek Šlenker, Prievidza
508. MS Jette Clausen, Århus N
509. Martina Sekulová, Vyšné Ružbachy
510. Mgr. Zuzana Kissova, Bratislava
511. Mgr.  Zuzana Pastorková, Dlhá nad Váhom
512. Jarmila Androvičová, Banská Bystrica
513. Mgr. Gabriela Horváthová, Tlmače
514. Viera Feckova, Kosice
515. Mgr. Tatiana Pukančíková, Košice
516. Alena Krempaska, Piešťany
517. Ing. Martin Pukančík, Košice
518. Bc.  Eveline Beata Hlúbiková, Dolné Kočkovce
519. Nezobrazené
520. Ing Lucia Peňáková, Bratislava
521. Adriana Michalíková, Poprad
522. Ing. Michaela Liozinová, Šaľa
523. Alžběta Bendová, Brno
524. Patrik Martin, Bratislava
525. Adam Podhorský, Košice
526. Mgr. Soňa Martiníková, Raková
527. Lenka Bičkošová, Bratislava
528. Nezobrazené
529. Ivana Balážová, Kolíňany
530. Pavol Ziman, Lubina
531. Mgr. Slavomira Doktorovova, Bratislava
532. Michaela Chlebanová, Trenčín
533. Lea Zimanová, Lubina
534. Bc Natalia Bogdalikova, Bratislava
535. Lucia Kubačková, Imeľ
536. Lucia Poláková, Dolná Krupá
537. Nezobrazené
538. Mgr Miroslava Urdová Petrášová, Prešov
539. Nezobrazené
540. Monika Klomfarová, České Budějovice
541. Mgr. Anna Paulovičová, Bratislava
542. Antónia Klemanová, Bratislava
543. Ing.  Andrea Zlatňanská, Bratislava
544. Janka Debrecéniová, Brezno
545. Anita Gunár, Levice
546. Nezobrazené
547. Ing. Oldřich Filipík, Bratislava
548. Dagmar Lipovská, Holice na Ostrove
549. Andrej Hrabovský, Bratislava
550. Lenka Krištofová, Bratislava
551. Lucia Šicková, Bratislava
552. Mgr. Ján Kaľavský, Bratislava
553. dr. Jana Šamalíková, Martin
554. Mgr. Leopold Böttcher, Bratislava
555. Silvia Zdutova, Bratislava
556. Martina Oberlová, Dolné Lovčice
557. PaedDr Veronika Weberová, Bratislava
558. MArtina Miklosikova, Bratislava
559. Andrej Kuruc, 83101
560. Nezobrazené
561. Mgr. Daša Labajová, Spišská Nová Ves
562. ing. Miroslava Valíčková , rod. Tichá, Bratislava
563. Mgr. Markéta Pavlíková, Praha
564. Eli Šimon, Bratislava
565. Katarina Kratkova, Bratislava
566. Mgr. Eva Beňová, Bratislava
567. Martin Šimon, Bratislava
568. Alena Chudžíková, Trnava
569. Nezobrazené
570. Lucia Švihranová, Bratislava
571. Andrea szalayová, Nové Zámky
572. Mgr. Beata Medveďová, Brezno
573. Ing. Michal Valíček, Bratislava
574. MUDr. Monika Maligec, Košice
575. monika fischerova, bratislava
576. Janetta Hornáčková, Zeleneč
577. Nezobrazené
578. Silvia Štefancová, Nitrianska Blatnica
579. Sandra Kuhnová, Bratislava
580. ing lucia smidova, kosice
581. ing martin smida, kosice
582. Uršula Kovalyk, Bratislava
583. Mgr. Jarmila Jovankovic, Bratislava
584. JUDr.  Jana Trojanová, Košice
585. Mgr Ladislav Briestenský, Hlohovec
586. ing Veronika Moravčíková, Žilina
587. Nezobrazené
588. Dana Slancikova, Zvolen
589. Mgr. Anna Michalková, Bratislava
590. Viera Červená, Trnava
591. Pani Lucia Ludrovska, Bratislava
592. Nezobrazené
593. Nezobrazené
594. Ľudmila Bencová, Košice
595. Nezobrazené
596. Igor Polacek, Stara Tura
597. Mgr. Monika Grochová, Bratislava
598. Ing. Emil, Spišská Nová Ves
599. ing Tomáš Polák, Dolná Krupá
600. Mgr. Veronika Schóberová, Banská Bystrica
601. Mgr. Kristína Strapcová, Sása
602. Alžbeta Drgoňová, Trnava
603. Nezobrazené
604. Ing. Juraj Melichár, Pezinok
605. Nezobrazené
606. Bc. Tatiana Novosedlíková, Špačince
607. Miss Zuzana Klementova, Banska Bystrica
608. Mgr. Miroslava Rudá, Bratislava
609. Lenka Šústová, Ivanka pri Dunaji
610. MA Adrienn Győry, Rimavská Seč
611. Mgr. Katarína Balková, Zbehy
612. Nezobrazené
613. peter, pezinok
614. PhDr. Dagmar Horná, Bratisava
615. Martina Zboroňová, Hronské Kosihy
616. Ing Viera Faragulová, Bratislava
617. MgrArt Katarína Kalivodová ArtD, Martin
618. Mikuláš Kvetan, Trnava
619. Vladimíra Kurincová, Nitra
620. Mgr Lucia Fazekašová, Bratislava
621. Nezobrazené
622. Mgr. Sandra Palszegi, Bratislava
623. Mgr Lenka Paulíková, Michalovce
624. Michal Náhlovský, Banská Bystrica
625. M.A. Eva Fridmanová, Poprad
626. Ing. Eva Zúggová, Bratislava
627. Lenka Hajtášová, Bratislava
628. Ing. Katarína Olexová Znášiková, Bratislava
629. Ing. Elena Božeková, Bratislava
630. Bronislava Senčáková, Bratislava
631. Nezobrazené
632. Mgr.  Jana Koťková, Bernolákovo
633. PhDr. Jana Buteková, Zilina
634. Nezobrazené
635. Mgr. Eva Lehutová, Bratislava
636. Hana Podobová, Bratislava
637. Ing. Michal Butek, Žilina
638. Veronika Mezeiová, Rožňava
639. Mgr. Martin Rakovský, Bratislava
640. Marcel Putera, Brestovany
641. Mgr. Jana Gogová, Čierne nad Topľou
642. Daniel Sitáš, Veľký Lapáš
643. Nezobrazené
644. Mgr. Martin Králik, Bánovce nad Bebravou
645. Selma de Donnová, Bratislava
646. Mgr Katarína Kováčová, Liptovská Teplá
647. Richard Somorovsky, Bratislava
648. Žofia Filagová, Poprad
649. Janja Rybárová, Báb
650. PhDr. Alžbeta Kádašiová, Želiezovce
651. Ing. Gabriela Ciglanová, Detva
652. Ing. Viera Hofierková, Nová Dubnica
653. Eva Teplická, Galanta
654. Václav Petráš, Skalica
655. Katarína Ledajová, Žilina
656. Mgr. Alexandra Somorovska, Bratislava
657. Ing. Janka Mikušáková, Martin
658. Mgr.  Silvia Cochová, PhD., Banská Bystrica
659. Nezobrazené
660. MGR Ľubica Čizmaziová, Bratislva
661. Denisa Lenčová, Ružomberok
662. Ing. Ladislav, Bratislava
663. sabína horváthová, šamorín
664. Bc. Zuzana Bernáthová, Veľké Zálužie
665. Ing. Irena Chupáčová, Uhrovec
666. PhDr. Šarlota Pufflerová, Bratislava
667. Nezobrazené
668. Mgr. Martin Djablik, Kysucke Nove Mesto
669. Bc. Janka Andorová, Horná Štubňa
670. Stanislav Daniel, Skalica
671. Pavol Trgina, Bratislava
672. Nezobrazené
673. Lucie Vaváková, Světlá Hora
674. Boris Sopko, Senec
675. Monika Žitňanská, Trnava
676. Nezobrazené
677. Ing. Miroslava Holosová, Banská Bystrica
678. Joanne Barlow, Staines
679. Mgr. Alexandra Dobrotková, Bratislava
680. Mgr. Petra Machová, Chtelnica
681. Nezobrazené
682. Ing. Dana Majorčíková, rOžňAVA
683. Mgr Radka Labudová, Banská Štiavnica
684. Nezobrazené
685. Iveta Machová, Chtelnica
686. Kitty Purgerová, Šamorín
687. Mgr Mikova Katarina, Bratislava
688. Dr. Jarmila Lajcakova, Bratislava
689. Mgr. Maria Peniakova, Kosice
690. Mgr. Blanka Říhová, Prievaly
691. Nezobrazené
692. Mgr. Zuzana Ondrušeková, Rosina
693. Nezobrazené
694. BSBA Rumen Ivanov, Bratislava
695. ing. Eva Olejníková, Košice
696. Nezobrazené
697. Bc Petra Filová, Šúrovce
698. Mgr. Boris Demovič, Martin
699. Ing Kristína Bullová, Trnava
700. Nóra Ružičková, Bratislava
701. Nezobrazené
702. Ing Zuzana Kašubová, Žilina
703. Katarína Súkeníková, Trenčín
704. Mgr. Michal Hlivka, Košice
705. Jana Baráková, Bratislava
706. Lucia Vnučková , Bošany
707. Bc. Jana Mazúrová, Dlhé Pole
708. Petra Karchová, Trenčín
709. Slavomíra Šárová, Košice
710. Ing Lenka Mančíková, Bratislava
711. Veronika Repáňová, Trnava
712. Monika Tothova, Trnava
713. Nezobrazené
714. Mgr. Zuzana Harvišová, Leopoldov
715. Bc. Jana Kuzmová, Gočovo
716. Mgr.  Zuzana Vasičák Očenášová, Bratislava
717. Lucie Horová, Homole u Panny
718. Dominika Dudová, Pezinok
719. Mgr. Zdenka chalachanová, Banská Bystrica
720. Nezobrazené
721. Polakovičová Monika, Trenčín
722. Bc. Zuzana Haringová, Bratislava
723. Vladimíra Šturmankinová, Poprad
724. Mgr. Mária Jaššová, Bratislava
725. Silvia Gallaiová, Senec
726. BA Jana Portugall, Rosina
727. ing Jiří Blažek, Bratislava
728. Bc. Miroslava Rakúsová, Martin
729. Tomas Kulich, Prievidza
730. Bc. Lucia Kováčová, Komárno
731. Dušana Kišoňová, Bratislava
732. Nezobrazené
733. Nezobrazené
734. Mgr. Ivana Krištofíková, Bratislava
735. Nezobrazené
736. Nezobrazené
737. Linda Jakabovičová, Veľké Rovné
738. Mgr. Andrea Mikolášiková, Bratislava
739. Mgr. Helena Boldisova, Bratislava
740. Nezobrazené
741. Ondrej Jakabovič, Veľké Rovné
742. Nezobrazené
743. mgr. Hana Wetterová, Žilina
744. Nezobrazené
745. Nezobrazené
746. Ivona Kovačová, Košice
747. Katarina Pechyova, Smizany
748. Mgr Diana Fabianova, Bratislava
749. Beáta Horváthová, Šoporňa
750. Gabriela Katonáková, Bratislava
751. Mgr.  Lucia Dudášová, Nové Zámky
752. Jana Pándová, Šaľa
753. mgr. Kristina Ruislova, Bratislava
754. Zuzana Klimentová, Banská Bystrica
755. Bc. Miroslava Turánková, Trnava
756. Robert Lattacher, Bratislava
757. Rastislav Gronský, Trnava
758. Mgr Lucia Frankova, Pezinok
759. Eva Šišková, Trnava
760. Anita Krulik, Bancroft
761. Jan Prorok, Bečov nad Teplou
762. Monika Bírová, Veľké Zálužie
763. Jana Bernáthová, Veľké Zálužie
764. Zuzana Giertlová, Čierny Balog
765. Ing. Kateřina Bečková, Bečov
766. Nezobrazené
767. Kristína Babiaková, Pezinok
768. Nezobrazené
769. Mgr. Dana Pukancová, Trnava
770. Mgr. Ivana Zvarková, Piešťany
771. Ing. Jaroslava Juneková, Bratislava
772. Mgr. Vladimíra Malecová, Dubnica nad Váhom
773. Mgr. Richard Medal, Trenčín
774. Ivana Dobrá, Lešany
775. Petra Pappová, Nitra
776. Nezobrazené
777. Erik Krajňák, Giraltovce
778. Mgr. Marianna Mechackova, Banska Bystrica
779. Ivica Jančárová, Bratislava
780. Mgr. Dagmar Chytková, Ivančice
781. Miriam Beláková, Zlaté Moravce
782. Nezobrazené
783. Matej Zajačik, Bratislava
784. Ing. Róbert Oružinský, okres Myjava
785. Martina Olostiakova, Freiburg
786. Barbora Hromekova, Bratislava
787. Mgr. Soňa Selnekovič, Leopoldov
788. Mgr. Martina Fekiačová, Detva
789. Peter Marinič, Snina
790. Nezobrazené
791. Miriama Petríková, Považská Bystrica
792. Nezobrazené
793. Mgr. Martina Fekiačová, Detva
794. Mgr. Pavol Široký, Bratislava
795. Ing. Lucia Štrauchová, Bratislava
796. Ing. Helena Koťková, Žilina
797. Ing. Slavomíra Harcegová, Kocurany
798. Ing Valéria Kotačková, Banská Bystrica
799. Mgr. Lucia Vojtková, Skalica
800. Ing. Veronika Majerčíková, Žilina
801. Mário Martinelli, Polomka
802. Ing.  Veronika Majerčíková, Žilina
803. Mgr. Michaela Schererová, Bratislava
804. Nezobrazené
805. Nezobrazené
806. Martina Lasovska, Bratislava
807. Jana Lattacherová, Bratislava 42
808. Mgr. Livia Bujnakova, Bratislava
809. Nezobrazené
810. ing michaela gondova, detva
811. Nezobrazené
812. Mgr. Daria Kovac Ronchetti, Bratislava
813. Bianka Pacherová, Lučenec
814. Nezobrazené
815. Katarína Kubovichová, Vrútky
816. Nezobrazené
817. Pavol Gálik, Trhová Hradská
818. Mgr. Marcela Korčeková, Bratislava
819. Nezobrazené
820. Bc Veronika Chlapečková, Trnava
821. Nezobrazené
822. pan Ivan Komora, Rimavská  Sobota
823. Veronika Brezová, Bratislava
824. Nezobrazené
825. Nezobrazené
826. Milan Valášek, Bratislava
827. Eva Kováčechová, Banská Bystrica
828. doc. Viera Petrášová, Zvolen
829. Ing. Martina Kubaliaková Sitárová, Zvolen
830. Nezobrazené
831. ing. Silvia Letková, Očová
832. Nezobrazené
833. Mgr. Ivan Klim, Vinosady
834. Bc. Michala Várnai, Žilina
835. Dana Švihlová, Banská Bystrica
836. PhDr. Eva Riečanská, Bratislava
837. Alexander  Rymarenko, Bratislava
838. Mgr. Miroslava Sivá, Bratislava
839. Slavka Pástorová, Valaliky
840. Nezobrazené
841. Nezobrazené
842. Nezobrazené
843. Daniela Krajanová, Banská Bystrica
844. Mgr. Miroslava Juríková, Baldovce
845. Ing. Alica Žilková, Košice
846. Vanda Durbáková , Košice
847. Zuzana šperglova, Modra
848. Mária Pitoňáková, Poprad
849. Jaroslav Pavliga, Bratislava
850. Ivana Hrošovská, Zilina
851. Mgr. Zuzana Krnova, Svaty Jur
852. Nezobrazené
853. Mgr. Petra Vargová Čakovská, Poprad
854. Ladislav Szajkó, Bratislava
855. Pavol Bartuš, Opatovce nad Nitrou
856. Ivana Roubalová Kendrová, Praha
857. Adam Kapusta, Spišská Nová Ves
858. Slávka Húdoková, Kolačno
859. Katarína Ambrozyová, Spišská Nová Ves
860. Matej Kvasnica, Dubnica nad Vahom
861. Michaela Pastoreková, Poprad
862. dominika susolova, pezinok
863. xabel llano montes, vigo
864. Ing. Viera Ježiková, Prešov
865. Nezobrazené
866. Karel Flaška, České Budějovice
867. Mgr. Alexandra Kamenicka, Presov;
868. Nezobrazené
869. MgA. Katarína Zatovičová, Bratislava
870. PaedDr Andrea Galbová, Bratislava
871. Zdenka Kollárová, Bratislava
872. Michal Činčár, Košice
873. Marián Vágovič, Trakovice
874. Katarína Chocholačková, Žilina
875. Ing. Sandra Matta, Bratislava
876. Juraj Motolík, Bratislava
877. Mgr.ar Lenka Filipová, Bratislava
878. Jana Schonvická, Kluknava
879. Mgr. Radka Nemoga, Senec
880. Ing. Bronislava Štubňová, Banská Bystrica
881. Zuzana Choain, La Chaux-de-Fonds
882. Erik Leitner, Banská Bystrica
883. Katka Krausková, Nitrianske Rudno
884. Katarína Krochliaková, Poprad
885. Ing. Stanislava Polakovicova, Bratislava
886. Marek Krausko, Nitrianske Rudno
887. Ing. Ivan Doboš, Holice
888. Eva Chmelikova, Zohor
889. Nezobrazené
890. Nezobrazené
891. Ing. Katarína Šimončičová , Bratislava
892. Mgr. Martina Tatarková, Bratislava
893. Ľudmila Paňáková, Košice
894. Nezobrazené
895. Nezobrazené
896. Ing. Ľuba Tršťanská, Bratislava
897. Nezobrazené
898. Radka Poláčeková, Zvolen
899. Nezobrazené
900. Mária Orságová, Oravské Veselé
901. Mgr Zuzana Benova, Zilina
902. Bc. Zuzana Szabóová, Veľký Krtíš
903. Martin Kolčak, Jakubany
904. Mgr. Erika Strapková, Púchov
905. Zuzana Maďarová, Santovka
906. Lukáš Horvatovič, Trnava
907. Veronika Brankovic, Gärtringen
908. Mgr. Peter Nagy, Komárno
909. Bc. Marianna Lutková, Topoľčany
910. Ing. Martin Rizman, Nitra
911. Ing. Tomáš Lehuta, Bratislava
912. Nezobrazené
913. Nezobrazené
914. Jana Kundrátová, Prešov
915. Petra Tepla, Modra
916. Michaela Zigová, Bratislava
917. Mgr. Zuzana Dovalová, Bratislava
918. MUDr. Alexandra Habajova, Trnava
919. Mgr. Andrej Belák, Žilina
920. Róbert Furiel, Zlaté Moravce
921. Mgr. Jana Štefančíková, Bracovce
922. Kristína Pavlovičová, Bratislava
923. Mgr Kristina Gallova, Bratislava
924. Bc. Ester Havlik Erdelyiova, bratislava
925. Nezobrazené
926. Kristína Černeková, Bratislava
927. Ing.  Katarína Staviščáková, Vígľašská Huta – Kalinka
928. Nezobrazené
929. Slávka Goldschmidtová, Vysoká pri Morave
930. Nezobrazené
931. Daniela Vrabková, Bratislava
932. Nezobrazené
933. Peter Stredák, Piešťany
934. Zuzana Fortiakova, Banska Bystrica
935. JUDr. Jaroslava Farkašová, Bratislava
936. Štefan Hamza, Poprad
937. Mgr. Richard Halamiček, Bratislava
938. Nezobrazené
939. Barbara Libantová, Nitra
940. Ing. Matúš Libant, Nitra
941. Ing. Magdaléna, Obyce
942. Ing. Ivana Činčárová, Košice
943. Nezobrazené
944. Milan, Obyce
945. Ing. Jurčo, Bratislava
946. Nezobrazené
947. Ing. Barbara Libantová, Nitra
948. Nezobrazené
949. Anna Minárová, Obyce
950. Nezobrazené
951. PhDr Ingrid Benešová, Pliešovce
952. Ing. Dominika Víglaská, Kostolište
953. Nezobrazené
954. Mgr. Eva Barátová, Nitra
955. Bc. Sara Stanković, Modra
956. Jozef Lupták, Zvolen
957. Mgr Barbora  Ráčková, Bratislava
958. Ivona, Žilina
959. Nezobrazené
960. Maria Blahova, Kosice
961. Bc Lenka Matonok, Banská Bystrica
962. Andrea Lackovičová, Prievidza
963. Nezobrazené
964. Nezobrazené
965. slecna Simonne Valachova, Tossa de Mar
966. Ivan Kopunec, Bošáca
967. Ing. Alica Tencerová, Bernolákovo
968. Ivan Hanko, Banská Bystrica
969. Elena Petrášová, Poproč
970. Nezobrazené
971. Lucia Laková, Brezno
972. Zuzana Trajteľová, Brezno
973. Mgr. Radoslava Šefferová, Žilina
974. Miloslav Mag, Liptovsky Trnovec
975. Ing. Lýdia Sirotová, Bratislava
976. Ing.  Jana Ksinanova, Bratislava
977. Henrieta Rusinová, Prievidza
978. Nezobrazené
979. Mgr. Jana Hascikova, Bratislava
980. Mrs Jeannie Brady, Newcastle upon Tyne
981. Ing. Miroslava Petríková, Prešov
982. Ing Jana Ponechalová, Čadca
983. Hana Hudecová, Bratislava
984. Nezobrazené
985. Jela Hricová, Poprad
986. Nezobrazené
987. Nezobrazené
988. Mrs Denise, Littleport
989. Bc Silvia Horváthová, Pavlovce nad Uhom
990. ING Jaroslav Papay, Bratislava
991. Ing. Martina Šimšíková, Martin
992. silvia haluskova, trnava
993. Bc Zuzana Lumtzerova, Kosice
994. mrs Kerry Wainwright, Doncaster
995. Mgr. Jana Boleková, Bratislava
996. Zuzana Pastuchová, Piešťany
997. Jana Hermannová, Bratislava
998. Mrs Annabel Burr, London
999. Nezobrazené
1000. Terezia Rothova, poprad
1001. MUDr Gabriela Rakická, Rím
1002. MUDr. Adriena Tencerová, Košice
1003. MONIKA POKORNÁ, PRIEVIDZA
1004. Ing. Jozef Baláž, Bratislava
1005. Diana Pardesová, Bučany
1006. Veronika bartošová, Nováky
1007. Jana Cesnakova, Bratislava
1008. Mgr. Barbora Frýželková, Bratislava
1009. Eva Juhárová, Poproč
1010. Nezobrazené
1011. PhDr Mária Hargašová, Michalovce
1012. mrs geston, santa cruz
1013. Noemi Lumtzerová, Košice
1014. Ing. Martina Slávičková, Pliešovce
1015. Miroslava Hapalová, Bratislava
1016. Mgr. Soňa Andrášová, Svätý Jur
1017. Monika Hocková, Humenné
1018. Mgr. Silvia Mamoňová Lorencovičová, Zvolen
1019. Ing. Renáta Kundrová, Žilina
1020. Attila Nagy, Bratislava
1021. Ing. Ladislav Juhár, Poproč
1022. Mgr Zuzana Mačuhová, Bratislava
1023. Bc Simona Slavkayová, Rožňava
1024. Nezobrazené
1025. Ing. Milota Sidorova, Nitra
1026. Nezobrazené
1027. Mgr. Lucia Júdová, Liptovský Mikuláš
1028. Mgr Katarína, Košice
1029. Mgr. Michal Papák, Trebišov
1030. Mgr. Katarína Greškovičová, Bratislava
1031. Ing. Anna Bartková, Liptovský Mikuláš
1032. Ing. Zuzana, Prievidza
1033. Vladimír Milo, Žilina
1034. Martin Valentovič, Hermanovce
1035. Mgr. Lýdia Džundová, Kružlov
1036. Zuzana Makovská, Michalovce
1037. iVANA kÖNIGSMARKOVÁ, Praha 2
1038. Ing. Andrea Ivašková, Žilina
1039. mgr Matej Lučenič, Žilina
1040. Nezobrazené
1041. Mgr. Vladimíra Kodatová, Ústí nad Labem
1042. Nezobrazené
1043. Eva Guzoňová, Ladce
1044. Nezobrazené
1045. Bohuslav Hromka, Beluša
1046. Ing Ján Ivaška , Žilina
1047. Ing. Andrea Harcegová, Bratislava
1048. Nezobrazené
1049. jana medilkoa, banska bystrica
1050. Ing Katarina Šimčisková, Bratislava
1051. Ing. Monika Fúsková, Lazany
1052. Bc. Kristína Kissová, Bratislava
1053. Mgr Zuzana Špániková, Žilina
1054. Mgr. Miroslava Luptáková, Bratislava
1055. Ing. Jana Dechetová, Prievidza
1056. Lucia Boršanova, Bratislava
1057. Martina Betušová, Žilina
1058. Dr Susan Strickland, ABERYSTWYTH
1059. Zuzana Blahová, Žilina
1060. Patrícia Szantová, Pliešovce
1061. Ľudmila Lichtneckerova, Pezinok
1062. Ing Karol Daučík, Pliešovce
1063. Ing. Eva Palajová, Malinovo
1064. Mgr. Júlia Domaracká, Bratislava
1065. Nezobrazené
1066. Nezobrazené
1067. Bc. Miroslava Ševčíková, Bošany
1068. Ing. Karol Herian, Basnká Štiavnica
1069. Mgr. Michaela Blehová, Nitra
1070. Lukáš Poník, Prešov
1071. Mgr. Marcela Vorčáková, Rabča
1072. Nezobrazené
1073. renata  černáková, pezinok
1074. Marek Ochaba, Vištuk
1075. Mrs Ildiko Cecilia Kulcsar, Komlod
1076. Miroslava ormisová, Rajecke Teplice
1077. Nezobrazené
1078. Petra Guštafíková, Pezinok
1079. Nezobrazené
1080. Ing.  Martina Tothová, Košice
1081. Mrs J, Melbourne
1082. Mgr. Katarína Radvanská, trnava
1083. Petra Stepánková, Luže
1084. Mgr. Lucia Mudrončíková, Ivanka pri Dunaji
1085. Anne Christina Davies, Osnabrück
1086. mgr stanislava kollarova, lucenec
1087. Katarína Vanková, Martin
1088. Peter Raso, Liptovsky Mikulas
1089. Liliana Lincová, Kľačno
1090. Dušan Pavlovič, Poprad
1091. Nezobrazené
1092. Katarína Bučková, Sečovce
1093. Mgr. Barbora Gallova, Bratislava
1094. Mgr. Ľuba Lapšanská, Poprad
1095. ing Veronika Bonebakkerova, Banska Bystrica
1096. Jan Bonebakker, Zvolen
1097. Mgr. Alzbeta Bencicova, Bratislava
1098. Filip Kubiš, Bratislava
1099. Renata, Stupava
1100. Ilka, Budapest
1101. Adriana Lamackova, Horne Srnie
1102. Ing. Magdaléna Minárová, Obyce
1103. Mgr. Martina Vinjarová, Prešov
1104. Nezobrazené
1105. Mgr. Jana Klaudíniová, Levice
1106. Mrs Clare Charlton,  Mickleton
1107. Mgr. Michal Takács, Banská Bystrica
1108. Ing. Monika Kútna, Trenčín
1109. Martin Hrehorčák, Poprad
1110. Silvia Baginová, Prievidza
1111. Mevr. Smets Gerda, Kalmthout
1112. Slavomíra Černákova, Bratislava
1113. Ing. Mária Pavková, Lučenec
1114. Miss Diana plesivkova, Christchurch
1115. Filip Kontrík, Nová Lesná
1116. Lenka Andová, Pliešovce
1117. Dr Sophie Messager, Cambridge
1118. Nezobrazené
1119. Katarína Hegyiová, Košice
1120. Barbora Karailieva, Pliešovce
1121. Nezobrazené
1122. Nezobrazené
1123. blanka hegedűšová, Bratislava
1124. Ing. Eva Palajová, Malinovo
1125. DANKA ŠIMKOVÁ, PREŠOV
1126. Silvia Potočná, Bošáca
1127. Patrícia Svetlíková, Zvolen
1128. Mrs. Saskia Vargas, Mexico City
1129. Pavla Šoltisová, Bratislava
1130. Mgr. Iveta Lazorová, Prešov
1131. Ing. Juraj Palaj, Malinovo
1132. ing Monika Jánska, Trenčianska Teplá
1133. Mgr. Zuzana Mikušincová, Trenčín
1134. Jozef Sečík, Pliešovce
1135. Michal Tokár, Zvolen
1136. Bc. Daniela Vajsá’belová, Bratislava
1137. Nezobrazené
1138. MGR Janka Sobolicova, Bratislava
1139. Viktor Frischer, Košice
1140. Petra Ondrčková, Senica
1141. Ing. Ľubica Zolczerová, Prievidza
1142. Jaromír Šíbl, Bratislava
1143. Mgr Rozália Vlasková, Trenčín
1144. Nezobrazené
1145. Nezobrazené
1146. Nezobrazené
1147. Mgr Kristína Šupinová, Zvolen
1148. ING. Miroslava Figľušová, Brezno
1149. Marta Weberová, Bratislava
1150. Mgr Alexandra Kešeľová, Košice
1151. Mgr. Lucia Čontošfalská, Košice
1152. Ing Martin Kešeľ, Košice
1153. Mgr. Katarína Pačayová, Lúčina
1154. Ing. Daniela Kraxnerová, Bratislava
1155. Nezobrazené
1156. Doc. Anna Daučíková, Bratislava
1157. Nezobrazené
1158. Ing. Aleš Lackovič, Prievidza
1159. Mgr. Alena Kohoutová Šedivá, Dolná Súča
1160. Mgr Beata Dzurendova, Zborov
1161. Hannie Oor, Putten
1162. Nikola Kužilová, Košice
1163. Miss Joanne, 27a StMargarets road
1164. PhDr.  Milan Laurinc, Bratislava
1165. Jana Peráčková, Chorvátsky Grob
1166. Mgr. Daniela Vávrová, Košice
1167. MUDr. Jarmila Kubíková, Košice
1168. Nezobrazené
1169. Nezobrazené
1170. PhDr. Ivana Skoumalova, Kosice
1171. miriam siposova, bratislava
1172. Mgr. Katarina Jarabekova, Velke Kapusany
1173. Mrg. Vladimír Jarabek, Veľké Kapušany
1174. Nezobrazené
1175. Jarmila Zitnanska, Kľačno
1176. jozef serafin, Košice
1177. veronika serafinová, Košice
1178. Zora Kapinosová, Košice
1179. Natália Debrecéniová, Bratislava
1180. Jela Dobosova, Bratislava
1181. Nezobrazené
1182. Mgr. Zuzana Závodná – Haladová, Biely Kostol
1183. Mgr. Zuzana Andrašovová, Lastomír
1184. Mgr. Mikulas Vertigac, Ytre Arna
1185. Mrs Karen Louise Himendra, Huddersfield
1186. Ing Mária Zelenáková, Chorvátsky Grob
1187. RNDr.  Martina Jurčovičová, Modra
1188. Zuzana Daubnerová, Prievidza
1189. Paula Jojart, Bratislava
1190. Gabriel Kurpiel, Pliešovce
1191. Bc. Eliška Jakubechová, Považská Bystrica
1192. Marek Kožuch, Poprad-Matejovce
1193. Mgr. Ivana Fratričová, Bratislava
1194. Bc Zuzana Jarosova, Zilina
1195. Helena Jura, Děčín
1196. Viktoria Kurpiel, Pliešovce
1197. Mária Ondrušová, Levoča
1198. mrs helena Vanovcan, mississauga
1199. Ms Barbara Western, Ringsend
1200. Lucia Brnová, Bratislava
1201. Jaroslav Čakloš, Vitanová
1202. Nezobrazené
1203. Nezobrazené
1204. Ing. Vladimira Lackova, Poprad
1205. Ing. Klaudia Michnova, Michalovce
1206. Mgr. Silvia Ujčeková, Bratislava
1207. PhDr Margita Kosturíková, Ružomberok
1208. Mgr. Stanislava Buranská, Nové Zámky
1209. mgr Dana mareková, Bratislava
1210. Mgrart Alena Bušfy Timkovičová, Bratislava
1211. Deana Rusnakova, Velky Krtis
1212. Michal  Čizmazia, Bratislava
1213. Ada Šablová, Miloslavov
1214. Nezobrazené
1215. Ms Nerida Duncan, YASS
1216. Mária Babíková, Beharovce
1217. Svatoslav Dufek, Čavoj
1218. Mgr. Ivana Kučerová, Jakubov
1219. Mgr. Anna Podlesna, Košice
1220. Nezobrazené
1221. Renáta Kováčová, Prievidza
1222. Kamila Ševčíková, Zvolen
1223. Mgr. Henrieta Molnárová, Košice
1224. Daniela Pavlovská, Prešov
1225. Mrs Laura Ogik, London
1226. MUDr. Anna Purdeková, Bratislava
1227. Eva Hromeková, Bratislava
1228. JUDr. Martina Bušniaková, Svätý Jur
1229. Andrea Farkašová, Senec
1230. Mgr. Dana Deglovičová, Bratislava
1231. Nezobrazené
1232. Margita Drinková, Ivanka pri Dunaji
1233. Nezobrazené
1234. Ing. Kamila Viczenczová, Želiezovce
1235. Peter Kulifaj, Bratislava
1236. Mrs Pamela Lupton, Harrogate
1237. PhD. Silvia Žultáková, Chmeľov
1238. robert panyi, svatoplukovo
1239. Bc. Radana Kuzmová, Košice
1240. Ing. Vladimír Barrtolčič, Bratislava
1241. Silvia Štálniková, Oslany
1242. Nezobrazené
1243. Marcel Slebodník, Košice
1244. Mgr. Tadeáš Lazor, Prešov
1245. Ing Barbora Pokorná, Košice
1246. Viera Burešová, Lučivná
1247. Mgr Peter Špak, Košice
1248. Bc. Lenka Palenikova, Levice
1249. marek mačuga, Kežmarok
1250. Ján Sojka, Brezno
1251. Ing. Martina Barancová Paulíková, Zvolen
1252. Tomáš Sitáš, Levice
1253. Nezobrazené
1254. Adam Žikla, Považská Bystrica
1255. Bc. Ariadna Vendelová, Košice
1256. Ján Tóth, Bratislava
1257. Mgr. Simona Kováčiková, Bratislava
1258. Ing. Erika Struhárová, Bratislava
1259. DiS. Hanna Schneiderová, Pliešovce
1260. Ing. Lenka Červienková, Kostolište
1261. Nezobrazené
1262. Miroslav Krajčík, Šišov
1263. Ing Katarína Hipšová, Pliešovce
1264. Jaroslava Červeňáková, Prešov
1265. Mgr. Katarína Lechanová, Martin
1266. Mgr. Zuzana Šajbanová, Pliešovce
1267. Bc. Veronika Manga, Bratislava
1268. Ing. Denisa Šebová, Lužianky
1269. Ing. Elena Dvorecka, Ivanka pri Dunaji
1270. Nezobrazené
1271. Lucie Klimková, Sudoměřice nad Moravou
1272. Mgr. Emília Kasanová, Bratislava
1273. Natália Barboriaková, Urmince
1274. Ing. Miriam Slebodnikova, Kosice
1275. Beáta Jelinková, Košice
1276. Nezobrazené
1277. Mgr. Katarína Olosová, Ružomberok
1278. Katarína Maliňáková, Košice
1279. Martina Timkova, valaliky
1280. Mgr. Ana Bažová Grňa, Dolný Kubín
1281. Erika Golhova, Hul
1282. Ing. Anežka Sobková, Uherské Hradiště
1283. Žaneta Štefaničková, Trnava
1284. JUDr. Zuzana Kolesárová Koľveková, Košice
1285. Nezobrazené
1286. mgr. kamila beňová, žiar nad hronom
1287. Drahomíra Čarná, Trnavá Hora
1288. Mgr. Veronika Pobehová, Žilina
1289. Mgr Emília Klačková, Brestovany
1290. Mgr. Anna Bridová, Trnava
1291. PhDr. Alena Ambrózová, Bratislava
1292. Mgr Lucia Dohnalova, Bratislava
1293. Mgr.ar Michaela Grznárová, Žiar nad Hronom
1294. Nezobrazené
1295. PhD Sylvia Ondrisová, Bratislava
1296. Mgr. Zuzana Neupauerová, Poprad
1297. RNDr Janka Lafférsová, Banská Bystrica
1298. Eva Gramerová, Banská Bystrica
1299. Miriam Drienovská, Závažná Poruba
1300. Anna Mazurová, Liberec
1301. Ing. Martina Jasaňová, Bratislava
1302. ing. Jozef Drienovsky, Zlate Moravce
1303. Mgr Michaela Dunaiová, Žakarovce
1304. Mgr Andrej Jeleník, Piešťany
1305. Nezobrazené
1306. Mgr. Petronela Blahovcová, Bratislava
1307. Kamila Melicherová, Myjava
1308. lucie švecová, dolní poustevna
1309. Ing.ar Miroslava Tornyosová, Banská Bystrica
1310. Mgr. Jaroslava Ráčayová, Brdárka
1311. Daniela Galgoci, Bratislava
1312. Mgr. Slavka Takacova, Bratislava
1313. Marcel Antal, Brdárka
1314. Mgr. Miriama Bírešová, Košice
1315. Katarína Nitrianska, Bratislava
1316. Lenka Hrubinová, Valaská Belá , Prievidza
1317. Nezobrazené
1318. Ivana Šavarová, Chorvátsky grob
1319. Patrícia Gürtlerová, Poprad
1320. Jana Drabiková, Pozdišovce
1321. mgr Vladislava Dolnikova, Liptovsky Mikulas
1322. Mgrart Zuzana Petrovicova, Levoca
1323. ing. Soňa Rosová, Bánovce n.B.
1324. Nezobrazené
1325. Mgr. Lucia Nôtová, Detva
1326. Michaela Formanova, Praha 1
1327. Mgr. Miroslav Zahumenský, Krivosúd Bodovka
1328. Ing. Matej Valentovič, ŽIlina
1329. Mgr. Jana Čuvalová, Košice
1330. Bc. Ján Arbet, Stropkov
1331. Ing. Silvia Holeckova, Bratislava
1332. Petra Hrušková, Strakonice
1333. Ing. Marek Harviš, Prievidza
1334. Nezobrazené
1335. Andrea Rábeková, Bratislava
1336. JUDr. Veronika Kitová, Košice
1337. Nezobrazené
1338. Nezobrazené
1339. Nezobrazené
1340. Nezobrazené
1341. Nezobrazené
1342. Mgr. Zuzana Pravňanská, Trnava
1343. Mgr. Martina Kardošová, Ludanice
1344. Mgr Soňa Valachovičová, Pezinok
1345. Xenia Chalasova, Bratislava
1346. Ing Marek Bystrý, Poprad
1347. Bc. Júlia Batmendijnová, Stará Ľubovňa
1348. Mgr.  Kristina Lumtzerova, Bratislava
1349. Julia Ilavska, Bratislava
1350. Mgr. Zuzana Jankovičová, Bratislava
1351. Mgr. Radka Galanová, Vracov
1352. Mgr. Marta Dancikova, Bratislava
1353. Lenka Radová, Hencovce
1354. Petra Trsťanová, Nová Dubnica
1355. Nezobrazené
1356. RNDr. Martin Ciljak, Jakubov
1357. PhDr. Jarmila Tomkova, Martin
1358. Zuzana Kormaníková, Ľubotice
1359. Nezobrazené
1360. Ing Jana Dudíková, Bratislava
1361. Mgr. Eva Blažeková, Piešťany
1362. Mgr. Roman Kollárik, Bratislava
1363. Ing. Martina Dávidová, Praha 10
1364. Nezobrazené
1365. Bc. Dominika Fukerova, Pliešovce
1366. Patricia Buzekova, Poruba
1367. Peter Klesken , Poruba
1368. mgr. andrea riegelová, bratislava
1369. Michal Čorný, Pliešovce
1370. Dr.  Iris Floimayr-Dichtl, Wien/Becs
1371. Nezobrazené
1372. DI Christian Dichtl, Wien/Becs
1373. Nezobrazené
1374. Mgr. Gabriela Uhlarova, Bratislava
1375. Nezobrazené
1376. Marianna Jancová, Ilava
1377. Bc Kristína Batmendijnová, Stará Ľubovňa
1378. Karol Voleman, košice
1379. Nezobrazené
1380. Nezobrazené
1381. sandra tordova, levice
1382. Martin Mistrík, Bratislava
1383. Natalia Machackova, Zvolen
1384. Lenka Komzalová, Handlová
1385. Ing Linda Konecna, Zlate Moravce
1386. Mgr.  Roman Samotný, Bzince pod Javorinou
1387. Lenka Komzalová, Handlová
1388. Nezobrazené
1389. Ing. Ivan Radosa, Trenčín
1390. Adriana Gálová, Piešťany
1391. šárka šantavá, brno
1392. Nezobrazené
1393. Ing. Rudolf Frýželka, Bratislava
1394. PhD. Soňa Pariláková, Humenné
1395. lenka zámečníková, Bratislava
1396. Daša Šuranská, Prievidza
1397. Mgr. Alexandra Staskova, Kosice
1398. Mária Režová, Topolcany
1399. ing jana laurova, prievidza
1400. Nezobrazené
1401. Sylvia Sedlak-Geburtsallianz Oesterreich, Vienna
1402. Bronislava Beňová, Žiar nad Hronom
1403. Ms Stephanie Naylor, Connah’s Quay
1404. – Dagmar Kolesárová, Revúca
1405. Aneta Kuklová, Bratislava
1406. Zlatica Šatková, Horná Súča
1407. barbora cermakova, praha
1408. Nezobrazené
1409. Ondrej Garec, Banka
1410. Anna Ošípaníková, Bratislava
1411. RNDr Alena Mojzešová, Pliešovce
1412. Mgr. Marica Chamulová, Levice
1413. Mgr. Adriana Mesochoritisová, Oščadnica
1414. Ing Ján Habala, Banská Bystrica
1415. Nezobrazené
1416. Renata Jurčová, Levice
1417. Maroš Bujňák, Brezovica nad Torysou
1418. Mgr. Eva Jedličková, Bratislava
1419. Juraj Potocky, Bratislava
1420. Ing. Lesanka Blažencová, Zvolen
1421. mgr Mária Fekiačová, Sabinov
1422. Nezobrazené
1423. Bc. Eva Sokirkova, Kosice
1424. Nezobrazené
1425. Alexandra Ostertágová, Bratislava
1426. Magdalena Szabova, Bratislava
1427. Sofia Weavind, Singapore
1428. Ing Ludmila Erdoova, Bratislava
1429. Nezobrazené
1430. Mrs Chantal Gillard, Rotterdam
1431. Veronika, Modra
1432. Bc Alica Mikitovičová, Michalovce
1433. Ľubica Personová, Nižná
1434. Žaneta Janová, Hraň
1435. Ing. Blanka Maníková, Mošurov
1436. Nezobrazené
1437. Nezobrazené
1438. Mgr. Ivan Farárik, Banská Bystrica
1439. König, Wien
1440. Mgr. Jana Kittová, Trnava
1441. Andrea Tkacova, Bratislava
1442. Bc. Lenka Peťovská, Nová Dubnica
1443. mgr. Jaroslava Lehocká, Tlmače
1444. Nezobrazené
1445. Gabriela Dufeková, Čavoj  – Biela Voda
1446. Ing. Peter Patay, Levice
1447. RNDr. Lenka Elečková, Košice
1448. Nezobrazené
1449. Mgr. Michal Pjecha, Bajerovce
1450. Ing. Viera Štepitová, Bratislava
1451. PhDr. Branislav Tichy, Bratislava
1452. Mgr. Marika Trmosová Šafáriková, Martin
1453. Ing. Beáta Kanianská, Bratislava
1454. Nezobrazené
1455. Nezobrazené
1456. Emília Gavalierová, Spišská Nová Ves
1457. Mgrart Sona Sadlonova, Bratislava
1458. Eva, Hronský Beňadik
1459. Veronika Zeleznikova, Kosice
1460. Mgr. Fabián Novotný, Prešov
1461. Mária Blažek Kubasáková, Bratislava
1462. Mgr. Zuzana Abariová, Trnava
1463. Nezobrazené
1464. Mgr Lenka Pavelova, Nitra
1465. Mgr. Štěpánka Bulová, Pezinok
1466. Nezobrazené
1467. zuzana kauzlaricova, bratislava
1468. Elena Petrašova, Prievidza
1469. Ingrid Patayová, Levice
1470. Mgr. Michaela Mackovova, Banska Bystrica
1471. Mag. Michala Baumann-Kacvinská, Bánovce nad Bebravou
1472. Nezobrazené
1473. Lucia Galbava, Bratislava
1474. Nezobrazené
1475. IngMgr Jana Ondrejkovičová, Trnava
1476. Mgr Jana Trávníčková, Bratislava
1477. Mgr. Jana Ženišová, Pezinok
1478. Ing. Renáta Mackovová, Banská Bystrica
1479. Mgr. Lucia Závodská, Preseľany
1480. Mgr. Ivana Hrbáľová, Banská Bystrica
1481. Mgr. Jana Ženišová, Pezinok
1482. Mgr. Zuzana Dobrovičová, Bratislava
1483. Vladimír Ženiš, Pezinok
1484. Jana van Niekerk, Detva
1485. Adam Žember, Pezinok
1486. Nezobrazené
1487. Ing. Martina Felix Maženská, Humenné
1488. Nezobrazené
1489. Nezobrazené
1490. Mgr. Ivana Habermanova, Nitra
1491. Mag. Sylvia Schlacher, Vienna
1492. Nezobrazené
1493. Monika Urbanova, Poprad
1494. Ing Zuzana Kajan Piatrová, Levice
1495. Ing Ivana Kellerová, Bynská Bystrica
1496. Martina Žemberová, Pezinok
1497. Jaroslava Petrášová, Topolčany
1498. Mgr. Vlasta Tvrdoňová, Trenčín
1499. RNDr. František Kardoš, Ždaňa
1500. IngPhD Milota Kováčová, Košice
1501. Mgr. Martina Kardošová, Ludanice
1502. Mgr. Lucia Kovalcikova, Chorvatsky Grob
1503. Ing. Nora Bažány, Zálesie
1504. Mgr. Katarína Plevíková, Kostolné Kračany
1505. Katarína Kollárová, Bratislava
1506. Ing. Patricia Černáková, Honianske Nemce
1507. Mgr. Martina Kardošová, Ludanice
1508. Zdena Faragulová, Bratislava
1509. Miroslava Hodálová, Ľubotice
1510. Peter Hodal, Ľubotice
1511. ing Danica Kováčová, Bratislava
1512. Ing. Janka Černáková, Bratislava
1513. mgr zuzana kondelova, bratislava
1514. PhD. Veronika Pizano, Senec
1515. Ing Jana Michaliková, Hrašné
1516. Nezobrazené
1517. Ing. Zuzana Károlyová, Bratislava
1518. Ing. Silvia Vargova, Kosice
1519. Mgr Zuzana Kováčová Roziaková, Zvolen
1520. Mrs Elizabeth Caldow, Mosstodloch, Fochabers
1521. Slecna Ada Mackovova, Bratislava
1522. Jana Roziaková, Zvolen
1523. arch dusan sadlon, bratislava
1524. Andrea Levicka, Kosice
1525. Martina Rezbáriková, Trnava
1526. Ing. Nasťa Jányová, Oravská Poruba
1527. Tomáš Bužek, Pliešovce
1528. Bc. Alexandra Križanová, Trnava
1529. Mgr. Kristína Pažitná, Sereď
1530. Bc. Lenka Raková, Ostrava- Třebovice
1531. MVDr.  Dana Zubrikova, Kosice
1532. Ing Jaroslava Pisova, Prievidza
1533. Mgr Ar Lucia Stankovičová, Bratislava
1534. Ing Viktor Královič, Bratislava
1535. Andrej Csuka, Tlmače
1536. Eva Komakova, Nižná
1537. Peter Paska, Bancroft
1538. Nezobrazené
1539. Dominika Petras, Prievidza
1540. Nezobrazené
1541. Mgr. Eva Striskova, Bratislava
1542. Nezobrazené
1543. Jaroslava Novácka, Bratislava
1544. Veronika Fekiačová, Detva
1545. Marie Fikejsová, Brno
1546. PaedDr Soňa Vincíková, Mýtna
1547. Ing. Martina Páleníková, Levice
1548. Lucia Záhorová, Nitra
1549. Bc. Jaroslav Kováč, Čajkov
1550. Nezobrazené
1551. Danica Adamčíková, Prešov
1552. Nezobrazené
1553. Eva Mikulová, Tlmače – Lipník
1554. derek rebro, bratislava
1555. PhDr. Stanislava Segečová, Nitra
1556. Renáta Nikodemová, Skalica
1557. MS, USA
1558. Mgr. Katarína Straková, Príbovce
1559. PhD. Michaela Vajová, Detva
1560. Nezobrazené
1561. Bc. Andrea Laca, Stupava
1562. Ing. Monika Janovičová, Trnava
1563. JUDr. Magdaléna Šipková, Bratislava
1564. Bc. Mária Janovičová, Trnava
1565. Gabriela Janovičová, Trnava
1566. Prof. Jana Plichtová, Bratislava
1567. Kristína Matúšeková, Bratislava
1568. PhD Jana Slyskova, Povazska Bystrica
1569. Eva Ondrušeková, Poprad
1570. Mgr. Petra Červeňová, Bratislava
1571. Bc. Ivan Červeň, Bratislava
1572. Juraj Prokop, Bratislava
1573. Jana Valovičová, Bojnice
1574. Mgr. Ana Bažová Grňa, Dolný Kubín
1575. Ivana Nechalová, Topoľčany
1576. Bc. Martin Kalnovič, Bánovce nad Bebravou
1577. Bc. Zuzana Šimková Péliová, Košice
1578. Mgr Michaela Helbig Cimborova, Poprad
1579. Ing. Eva Anjelová, Bratislava
1580. Michaela Romanová, Košice
1581. Denisa Struňáková, Chorvátsky grob
1582. MUDr. Marcela Šoltýsová, Sliač
1583. Mgr. Júlia Sabolová, Prešov
1584. Ing. Dana Galbová, Čekovce
1585. Bc Lenka Sovova, Velke Orviste
1586. Mgr. Ivana Rouseková, Ružomberok
1587. Ing. Ida Jurová, Humenné
1588. Mgr. Ľubica Píchová Kováčiková, Miroslavské Knínice
1589. Nikola Glončáková, Liptovský Mikuláš
1590. zdenka kovacikova, tlmace
1591. Eva  Tatarková, Michalovce
1592. Miron petras, Prievidza
1593. Katarina Hudyova, Povazska Bystrica
1594. Barbora Pavlíková, Blatnica
1595. Mgr. Mária Demková, Vysoká nad Uhom
1596. Mgr Lukáš Lancko, Hliník nad Hronom
1597. Jana Sobotková, Brno
1598. Mgr. Andrea Lánczos, Dunajská Streda
1599. mgr alexandra fulopova, bratislava
1600. Peter Glevický, Spišské Podhradie
1601. Michaela Poliakova, Bratislava
1602. Mag. Alena Kusá, Bratislava
1603. Ing. Peter Glončák, Brdárka
1604. Kristína Čajkovičová, Bratislava
1605. Ing.ar Anna Vongrejová, Vranov n.T.
1606. Ing. Jozef Červienka, Kostolište
1607. MUDr. Pavol Moravčík, Žilina
1608. Nezobrazené
1609. Zuzana Nikodemová, Stará Turá
1610. Nezobrazené
1611. MUDr Helena Kondelova, Bratislava
1612. JUDr Jana Štulrajterová, Bratislava
1613. Slavom9ra Kankov8, Kajal
1614. Mgr. Petra Zemanová, Bratislava
1615. Nezobrazené
1616. Ing. Peter Živý, Utekáč
1617. Nezobrazené
1618. Dipl.s Michaela Bakšiová, Košice
1619. Ľuba Šajmírová, Tomášov
1620. Ing Lucia Simo, Zilina
1621. Bc. Angelika Švajková, Borša
1622. Lucia Janovič, Partizánske
1623. Mgrart Nina Muller, Detva
1624. Mgr Petra Ďurišová, Bratislava
1625. Marie Vnoučková, Zbuzany
1626. Nezobrazené
1627. Ing. Adriana Kmecová, Košice
1628. Mgr. Petra Severová, Rožďalovice
1629. Ing. Jana Turzová, Dubnica nad Váhom
1630. Romana Sedláčková, Praha 7
1631. Dipl.- Hana Kubaňová, Lysá nad Labem
1632. Bc. Martina Prokopová, Novoť
1633. bc anna marjanova, trencin
1634. Mgr. Vlasta Jirásková, Praha
1635. Mgr. Hana Valentová, Praha 8
1636. Ing. Rastislav Kardoš, Topoľčany
1637. Ing. Monika Kromková, Kežmarok
1638. Bc. Paulína Rónaiová, Bratislava
1639. Tamara Jezo Fodor, Jakubov
1640. MgA. Lada Vyvialová, Příbor
1641. Anna Petrášová, Jakubov
1642. Daniela Lamačková, Košice
1643. Zuzana Štromerová, Praha 4
1644. Ing. Roberta Molnárová, Halič
1645. Denisa Mészárosová, Levice
1646. Kamila Iľašová, Ďurďošík
1647. Nezobrazené
1648. Mgr. Lenka Jakubcová, Kysucké Nové Mesto
1649. Mgr Viktoria Bekeč, Kosice
1650. Daniela Rendl, Praha 4
1651. Mgr Daniel Dojčák, Košice
1652. katarina kuzmova, Zvolen
1653. Attila Juhász, Tvrdošovce
1654. Mgr Martina Mazurova, Nove Mesto nad Vahom
1655. Mgr. Anna Hudáková, Stupava
1656. Nezobrazené
1657. Nezobrazené
1658. Hana Krupova, Poprad
1659. Bc. Kristina Neubertová Zemánková, Praha
1660. Jana Bédiová, Veľké Zálužie
1661. Ing. Barbora Balašovová, Svatý Jur
1662. Mária Bartošová, Žilina
1663. Mgr. Katarína Dancáková, Prešov
1664. Bc Sylvia Pokorná, Kežmarok
1665. miriam siposova, bratislava
1666. Mgr. Katarína Hulinová, Lietavská Lúčka
1667. Veronika Pásztorová, Skároš
1668. Michaela Škultétyová, Bratislava
1669. Dagmar Karabinosova, Prešov
1670. Ing. Hanka Halamičková, Bratislava 1
1671. Ing. Ivana Lisáčková, BRATISLAVA
1672. Nezobrazené
1673. Lucia Berdisová, Prešov
1674. Mária Čičková, Žilina
1675. Mária Josefsonová, Žilina
1676. Nezobrazené
1677. Mgr. Zuzana Molnarova, Kosice
1678. Mgr.  Zuzana Štěpánová, Litvínov
1679. Petra Šeríková, Žilina
1680. radka tomanova, pisek
1681. Lucia Weiss, Thurnau
1682. Michaela Siposova, Bratislava
1683. Eva Kucerova, Praha 5
1684. Mgr Radoslava Honková, Prievidza
1685. Magda Pechacova, Pezinok
1686. Ing. Ivana Petrová, Oslov
1687. Mgr Lilia Khousnoutdinova, Praha 9
1688. BcA Silvia Nemcová, Martin
1689. Lucia Bažová, Podhorany
1690. Katarina Gaherova, Svaty Jur
1691. Kristína Dubajová, Pezinok
1692. Ing. Lucia Trefna, Velky Biel
1693. Zuzana Magulova, Bratislava
1694. Nezobrazené
1695. Bc Martina Hegyiova, Nitra
1696. Mgr Michaela vodenkova, Praha5
1697. Mgr. Alzbeta Zvadova, Kosice
1698. MARTINA BLASKOVICOVA, Sala
1699. JUDr. Zbyněk Valenta, Praha
1700. Bc. Ludmila Valentová, Praha
1701. Lída Racková, Praha
1702. Nezobrazené
1703. Ing. Anna Gajdošová, Vranova nad Topľou
1704. Mgr. Tatiana, Hamuliakovo
1705. Mgr. Ivana Piatrová, Levice
1706. Matúš Ulický, Bratislava
1707. Francesca Spinelli, Bratislava
1708. Eva Klimeková, Pezinok
1709. Zuzana Ligeti, Krupina
1710. Kareřina Holubková, Turnov
1711. Ing Daniela Pavlásková, Žilina
1712. Jana Faschingbauerová, Smolník
1713. Mgr. Dana Cesnakova, Bratislava
1714. Ing. Eugen Cesnak, Bratislava
1715. Ing. Katarína Gibalová, Martin
1716. Jana Šváchová, Praha 5
1717. Mgr. Zuzana Vocásková, Svitavy
1718. Lucie Votípková, Blovice
1719. Zuzana Nikodemová, Stará Turá
1720. Mgr. Lenka Suchomelová, Libchavy
1721. PaedDr Natália Berghauerová, Košice
1722. Nezobrazené
1723. Mária Grecmacherová, okres Rožňava
1724. Ing. Jana Dimošová, Dunajská Lužná
1725. Dis Hedvika Černohousová, Děčín
1726. Bc Magdaléna Lukáčová, Gemerská Poloma
1727. Martina Skladaná, Banská Bystrica
1728. Mgr. Katarína Vašková, Svit
1729. Daniel Kubizna, Kľačno
1730. Mgr Radomíra Příkaská, Bratislava
1731. Jana Pauková, Stupava
1732. Ľudmila Pöštenyiová, Bošáca
1733. Stella Fiserova, Praha
1734. Ivana Novotná, Bratislava
1735. Dusana Andrusova, Ubrez
1736. Zdenka Sedláčiková, Bratislava
1737. Mgr. Lucie Kašová, Hromnice
1738. Mgr Anna Solar, Stara Lubovna
1739. PhDr. Judita Cechova, prešov
1740. Ing. Ivana Hanzlíková, Trnava
1741. Miroslava Hlincikova, Trnava
1742. Nezobrazené
1743. Mgr Petra Ďurišová, Bratislava
1744. Ing. Kamila Burdová, Zvončín
1745. Ing. Lenka Matejčíková, Bratislava
1746. Polacikova Lubica, Trnava
1747. Bc. Peter Považanec, Bratislava
1748. Ing. Martina Glončáková, Suchá nad Parnou
1749. Pani Tatiana Horváthová, Bratislava
1750. Mgr. Marian Královič, Sládkovičovo
1751. Mgrart Silvia Dokoupilova, Zilina
1752. Ing. Klára Oplištilová, Praha
1753. Žaneta Zelmanová Fodreková, Bratislava
1754. Mgr. Zuzana Manová, Žilina
1755. RNDr. Kristína Hudáková, Bratislava
1756. BcA Kateřina Šorejsová, Praha 4
1757. Ing Janka Závodská, Topoľčany
1758. Ms Kathryn Weymouth, Shalden, ALTON
1759. Luboslav Plavina, Stara Tura
1760. Bc. Lucia Čendulová, Banska Bystrica
1761. Alena Tollarovičová, Trnava
1762. MgrArt Martina Remáková, Moldava nad Bodvou
1763. Ladislav Remak, Moldava nad Bodvou
1764. Mgr. Martina Beranová, Kyšice
1765. Nezobrazené
1766. mgr Katarína Šutá, Dolný Kubín
1767. Mgr. Michaela Nováková, Bratislava
1768. Ing. Radovan Škúci, Nitra
1769. Bc. Silvia Kaderková, Brno
1770. Mária Orságová, Oravské Veselé
1771. Miroslava Petkova, Zilina
1772. MUDr Henrieta Dubovska, Trnava
1773. Ing. Martin Kratochvíl, Bratislava
1774. Ing. Zuzana Orosová, Košice
1775. Erika Šoltísová, Spišská Nová Ves
1776. Lenka Božiková, Hrubý Šúr
1777. Ing. Jana Hoppanová, Pezinok
1778. Mgr. Zuzana Sidorová , Závod
1779. Martina Sebanova, Trencin
1780. Nezobrazené
1781. MUDr. Monika Polívková, Třebíč
1782. Marcel Vrican, Trnávka
1783. Mgr. Irena Dobrovolná, Veľké Úľany
1784. Bc. Iveta Halanova, Trencin
1785. Mgr Natalia Polackova, Stara  Tura
1786. Mgr. Mária Tichá, Trenčín
1787. Zdenka Donovalová, Valaská
1788. Nezobrazené
1789. Stanislava Bachratá, Voderady
1790. mgr. maria dobrovodska, nitra
1791. Nezobrazené
1792. Bc, Adam Studenik, Žiar nad Hronom
1793. Ing. Jana Koleničová, Zvolen
1794. Luboslav Plavina, Stará Turá
1795. Nezobrazené
1796. Marian Hrebíček, Partizanske
1797. Ing Ivana Plešková, Liptovský Mikuláš
1798. Michal Sučák, Bohdanovce nad Trnavou
1799. Darina Zubová, Trnava
1800. lucia ondruskova, selce, okres poltar
1801. Jaroslav Maruska, Bratislava
1802. Mgr. Ivan Vyskočil, Bratislava
1803. Zuzana Sádovská, Švábovce
1804. RNDr. Miroslava Matikova Malarova, Presov
1805. Nezobrazené
1806. Bc. Vladimír Hemala, Jalovec
1807. Nezobrazené
1808. Lenka Kovalčinová, Košice
1809. Mgr. Jana Szaller, Šaľa
1810. Petra Sovová, Praha
1811. Dorota Matejová, Bratislava
1812. Jan Mazak, Kosice
1813. Katerina Fischerova, Usti nad Labem
1814. nicole baum, sebastopol
1815. Marta Hrehová, Trebišov
1816. Pavel Petráš, Stará Ľubovňa
1817. Klára Hornišová, Bratislava
1818. Eva Hornišová, Bratislava
1819. Mgr. Lenka Krochmaľová, Veľký Šariš
1820. Nezobrazené
1821. Martina Strakova, Presov
1822. Ing. Eva Tináková, Bratislava
1823. Petra Kaštierová, Kremnica
1824. Lucia Krchnárová, Trnava
1825. Jozefína Michalovičová, Prievidza
1826. Jana Gašparovičová, Bratislava
1827. Nezobrazené
1828. arch marketa medasova pacak, kosice
1829. Bc. Jitka Dvořáková, Bratislava
1830. Mgr. Anna Štullerová, Revúca
1831. Katerina Fischerova, Usti nad Labem
1832. Ivona Barriere, Nitra
1833. Miroslava Vatajová Odleváková, Bratislava
1834. Mgr. Žaneta Halgašová, Nové Mesto nad Váhom
1835. MUDr. Eva, Záhorce
1836. Ing.  Monika Batkova, Bratislava
1837. Ing. Mária Ház, Košice
1838. Nezobrazené
1839. Mgr. Igor Choma, Bratislava
1840. Ing Roman Mirc, Nové Mesto nad Váhom
1841. Jana Ballo, Lučenec
1842. Martin Ballo, Lučenec
1843. Mgr. Dagmar Hrdinová, Hradec Králové
1844. Zuzana Jedinaková, Košice
1845. Nezobrazené
1846. Marián Šumšala, Bratislava
1847. Nikola revická, Senec
1848. Vladimír Bernáth, Veľké Zálužie
1849. Mária Bernáthová, Veľké Zálužie
1850. Ing. Klaudia Medalová, Trenčín
1851. Bc. Elena Zahoranská, Banská Bystrica
1852. Zuzana Ruskova, Komárno
1853. Ing. Silvia Grancová, Mierovo
1854. Hanna Mičeková, Šaľa
1855. daniela komrsková, bratislava
1856. Nezobrazené
1857. Mgr. Terézia Hrivnáková, Pusté Sady
1858. Mgr. Veronika Melová, Basnká Štiavnica
1859. ing. Marie Štefaňáková, Žilina
1860. Mgr Perla Voberová, Bratislava
1861. Martin Macko, Svätý Anton
1862. Romana Schlesinger, Bratislava
1863. ing.ar Miroslava Janigová, Jelka
1864. Ing. Ivica Tomaštíková, Dunajská Lužná
1865. Mgr. Marta Mastráková, Olomouc
1866. Nezobrazené
1867. Mgr. Michaela Hallová, Bratislava
1868. Nezobrazené
1869. Ing. Milica Hirtlová, Prievidza
1870. Mgr Natália Mačáková, Spišská Nová Ves
1871. Nezobrazené
1872. Jozef Vasko, Bardejov
1873. Lucia Baranovicova, bratislava
1874. Peter Sasín, Žiar nad Hronom
1875. Zuzana Hladká, Skalica
1875. Jana Semotamová, Poprad
1876. Mgr. Anna Fifiková, Bratislava
1877. Nezobrazené
1878. Eva Fifiková, Bratislava
1879. Tomáš Blaškovič, Moravský Svatý Ján
1880. Martina Matuseková, Slovenská Ľupča
1881. Barbora Danielová, Krivá
1882. Mária Babničová Danielová, Krivá
1883. Bc. Zuzana Strečková, Slovenská Ľupča
1884. Mgr Eva Lazárová, Ružomberok
1885. Nezobrazené
1886. Ivana Tomášková, Bratislava
1887. Kristína Blesáková, Banská Bystrica
1888. Pavel Krenek, Hrádek nad Nisou
1889. Emilia Trendafilová, Banská Bystrica
1890. Michal Vaculka, Skalica
1887. Ing. Zita Nichtova, Trnava
1888. Matúš Števko, Nová Dedina

1889. Dominik Finik, Ružomberok
1890. Metej Chmelár, Pezinok
1891. Mgr Eva Pappová, Nitra

Prosim o strpenie.. podpisy nahadzujeme manualne. Vdaka za podporu!

O autorke

Napíšte komentár