Naša vízia

//Naša vízia

Naša vízia

Kto je kto

Zuzana Krišková
Zuzana Kriškovápredsedníčka
Je jednou zo zakladajúcich členiek združenia. V súčasnosti sa podieľa na činnosti združenia najmä po organizačnej stránke. Koordinuje a konzultuje rôzne prebiehajúce projekty, a to predovšetkým projekt “Násilie pri pôrode”.
Gabriela Janovičová
Gabriela Janovičovápodpredsedníčka
V rámci združenia poriada besedy a prednášky pre tehotné a dojčiace mamičky. Je matkou jedného anjelika a troch dnes už dospelých detí. 
Miroslava Rašmanová
Miroslava Rašmanová
Som matkou troch detí. K aktivizmu v oblasti pôrodníctva ma priviedli vlastné skúsenosti. Pre svoje deti si želám viac slobody pri rozhodovaní a rešpektujúcu zdravotnú starostlivosť založenú na aktuálnych vedeckých poznatkoch.
Zuzana Lafférsová
Zuzana Lafférsová
Doktorandka financií v Nórsku. Prekladá pre nás anglické videá a filmy, aktívne sa zapája do spolupráce nášho združenia s medzinárodnou organizáciou Midwifery Today
Andrea Laca
Andrea Laca
Administrátorka našej webstránky.
Marta Babincová
Marta Babincová
Hoci som bola pri zakladaní združenia, aktívnejšiu prácu som začala robiť až v druhej polovici roku 2013. Až pri vytváraní interného newslettera na základe dodaných podkladov, som pochopila, koľko neviditeľnej práce sa skrýva za celým združením.

By |2018-09-19T11:32:16+00:0003.jún.2013|O nás|1 Comment

O autorke:

Občianske združenie Ženské kruhy je združenie humanitného a charitatívneho charakteru, ktorého poslaním je podpora a cielená činnosť zameraná na humanizáciu pôrodníctva v Slovenskej republike a to so zameraním najmä na podporu propagácie myšlienok v oblasti prirodzeného tehotenstva, prirodzeného, normálneho pôrodu s následnou neoddeliteľnou jednotou matky a dieťata a podporou dlhodobého dojčenia.

Napíšte komentár