Pripravujeme nový web a potrebujeme vašu pomoc!

 

Od nášho vzniku vám na stránke zenskekruhy.sk prinášame množstvo informácií o dobrej praxi. Do hĺbky vysvetľujeme problematiku práv žien pri pôrode. Robíme pre vás rozhovory s odborníčkami a odborníkmi. Zverejňujeme vaše príbehy. Reagujeme na aktuálne dianie v oblasti starostlivosti o tehotné, rodiace ženy a o podpore dojčenia.

Teší nás, že sa za tie roky obsah našej stránky rozrástol, no zvýšila sa aj náročnosť na jej technické parametre. Čoraz častejšie sa potýkame s technickými problémami ako napr. pomalé načítavanie, strata dôležitého contentu pri manipulácii s článkami, či prekročenie maximálnej možnej dátovej kapacity pri aktualizácii.

Pochopili sme, že je nevyhnutné dať stránke novú, prehľadnejšiu podobu a zmeniť používanú tému. Keďže stránka predstavuje jeden z našich hlavných komunikačných kanálov, chceme si dať na tom záležať. Od novej stránky môžete očakávať lepšiu orientáciu v témach, rýchlejšie načítavanie a vyšší užívateľský komfort.

Náklady na nový web budú približne na 2 000 eur. Ak nám chcete uľahčiť situáciu a prispieť ľubovoľnou sumou, môžete tak urobiť prostredníctvom tejto kampane:

Počas prerábky bude stránka dočasne nefunkčná. Stále nás môžete sledovať prostredníctvom Facebooku či blogov na Denníku N.

 

Zatiaľ sa nám podarilo vyzbierať 806 eur

Ďakujeme!